let
na českém trhu
Jsme vedoucí společností v České republice na výrobu plastových kelímků
Nejmodernější tvarovací linka ILLIG třetí generace
Osmibarevný tisk v nejvyšší kvalitě
Certifikace ISO 9001:2008 a 14.001:2004
Český výrobce plastových obalů

Společnost JEPA Plastics a.s. je českým výrobcem plastových obalů převážně pro potravinářský průmysl. Nosným programem jsou plastové kelímky a víčka vyráběné thermoformingem s následným ofsetovým potiskem.

Dlouholetá tradice výroby

Naše společnost JEPA Plastics a.s. začala vyrábět v září r. 2013, kdy navázala na dlouholetou tradici formou převzetí výrobního areálu včetně technologií po dřívějším výrobci. Naše výrobní technologie sestávají z nejmodernější tvarovací linky ILLIG 3. generace, strojů OMV Machinery a moderního potiskovacího stroje POLYTYPE, kde probíhá potisk kelímků a víček, to vše v 8barevném tisku a nejvyšší kvalitě.

Certifikace ISO 9001:2008

Výrobní závod se nachází v srdci Českého ráje v obci Mírová pod Kozákovem – Bělá nedaleko od hlavní silnice Turnov – Semily. Administrativní sídlo firmy JEPA Plastics a.s. je v Roztokách. Výrobní proces je garantován certifikací ISO 9001:2008 a 14.001:2004.

Neustále zdokonalujeme naše výrobky

Náš výrobní program neustále rozšiřujeme o nové tvary kelímků a snažíme se vybudovat moderní podnik opírající se především o lidský potenciál našich zaměstnanců, kteří mají s výrobou dlouholetou zkušenost, což příznivě ovlivňuje kvalitu našich výrobků. V současné době nabízíme zákazníkům na 20 druhů kelímků s možností 8 barevného potisků.

Naším cílem je spokojený spotřebitel

Naším cílem jsou kvalitní funkční obaly, příznivé dodací podmínky a férová cenová politika.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení od grafického návrhu po dodávku obalů a jsme připraveni spolupracovat s nimi na vývoji nových typů obalů dle jejich potřeb. Samozřejmostí je možnost vytvoření 3D modelu kelímku před samotnou výrobou formy, kterou můžeme pro naše odběratele i financovat ze svých zdrojů.

Zákaznický servis, připravený na maximální vstřícnosti, pružnosti a korektnosti, je pro nás samozřejmostí.

Naše výroba
Certifikáty